Piepildīta diena sev

IEDVESMAI LABSAJŪTAI

Aicinu Tevi paplašināt savas robežas, piedzīvot vieglumu un ļaušanos, izbaudīt radīšanas prieku un dziedinošu Telpu. Uzdāvināt vienu piepildītu dienu sev!

Es sevi varētu dēvēt par baudpilnas dzīves manefestētāju un praktiķi. Mana dvēsele gavilē, ja spēju radīt svētkus citiem. Svētkus, kuros Tu satiec sevi, savienojies ar Avotu un ļauj Radītājam ienākt sevī. Soli pa solim, īsti, dziļi un patiesi.

Savos vadītajos pasākumos es izmantoju to, ko pati pazīstu, esmu pārbaudījusi un par labu atzinusi. Tās ir metodes un instrumenti, kas ļauj ieskatīties šī brīža šķēršļos, tajos, kuri neļauj izplest spārnus lidojumam. To es saucu par šī brīža PROJEKTU – situāciju vai apstākļus, kurus esi sev radījusi/radījis, vēlies ieraudzīt īsteno cēloni un pārvērst to par batutu, kas kalpos par lielisku atspērienu Tavam lēcienam.

Šī ir diena, kad ļauties plūsmai un sajūtām. Ļaut sev piedzīvot sevi visneparastākajā veidā. Diena, kad saņemt un dot pārpilnību it visā. Kā tas notiek? Nav divu vienādu dienu, tāpat kā divu vienādu cilvēku, taču turpinājumā piedāvāju Tev ielūkoties plūstošajā dienas plānā.

Radošums un radītprieks

Radošums ir ikdienas neatņemama sastāvdaļa. Tas rada jaunus neironus smadzenēs un paplašina apziņu. Radošums ir veids kā nolikt kontroli un ļauties plūsmai. Šajā dienā mēs plūstam caur neirografisko līniju.

Neirografiskā līnija nav domu kustība, bet gan visa ķermeņa kustība. Zīmēšana ir process, kad situācijas risinājums atnāk visnegaidītākajā veidā. Galvenā zīmēšanas jēga ir iziet no stereotipiskas rīcības un domāšanas. / P. Piskarevs, metodes autorsNeirografika ir mana metode iestrēgušu lietu un kaitinošu situāciju risināšanai. Tā ir iespēja sarunāties ar neironiem viņiem saprotamā valodā, pārvēršot savu nespēku par spēku. 
Es nepretendēju uz neirografikas pasniedzējas statusu, taču esmu sertificēta lietotāja un praktiķe, kas šo instrumentu pārbaudījusi visdažādākās situācijās. Īsu ieskatu metodē aprakstīju ŠEIT.

Pusdienas

Vasarā šī ir svētku diena arī ķermenim. Lutināsim sevi ar gardiem smūtijiem. Tos gatavosim kopā no mana Dieva dārziņa ārstniecības augiem un citām piedevām. Ievedīšu Tevi zaļo smūtiju pasaulē, kas turpmāk varēs paplašināt ēdienkarti ar vitamīnu devu ikdienā.

Iepazīsimies ar ēdamajiem ārstniecības augiem, kā atpazīt savējos, kuras zālītes vislabāk sader kopā un kā atbalstīt savu organismu, lai tas lieliski darītu savu darbu un pats sevi dziedinātu.

Rudenī un ziemā cienāsimies ar pašu līdzpaņemtajiem cienastiem vai izbaudīsim lokālo kaFejunīcu uzburtos gardumus.

Atdzimšanas elpošana

Elpa ir dzīvība, brīnums, kas atver sirdi mīlestībai. Elpa ir savienošanās ar sevi un Avotu, sava SPĒKA atzīšana un pieņemšana. Atdzimšanas elpošana ir dziedinoša transmisija ķermenim un dvēselei. Tā ir iespēja izdibināt dvēseles slēptākās ilgas, ieskatīties acīs lielākajām bailēm un dziedināt pieredzes visās laika līnijās. Esmu pagodināta, iedvesmota un lepna, ka varu būt ar Tevi kopā šajā brīdī.


Pieredzes stāsti

Mans nodoms ir Tev atvērt SAJŪTU no kuras sākas radīšana. Sajūtu, kad apzinies, ka visu savā dzīvē radi pats. Es iedodu struktūru – Tu radi savu jauno stāstu. Piedzīvoto grūti ietērpt vārdos, taču tajos ir iespēja noķert, ko būtisku – pirmo impulsu rīcībai. Lai tas kalpo Tev par pirmo soli atļaut sev piedzīvot šādus dvēseles un ķermeņa svētkus:

“Miers, harmonija, ļaušanās un pilnīga uzticēšanās.
Iedvesmojoši, radoši, atraisoši.
Nedalīta uzmanība sev, satikšanās ar sevi.
Jautājumi. Jautājumi. Jautājumi.
Ārkārtīgi vērtīgas norādes, kur un kā meklēt atbildes un ceļu pašai pie sevis. Esmu pateicīga! Paldies!”

“Paldies par sajūtām – smaids sejā pēc sev veltītās dienas ir vēl joprojām. Ir miera un paļāvības sajūta. Ticība, ka man tiešām ir sargeņģelis vai pat vairāki, pēc tā ko sajutu atdzimšanas elpošanas laikā. Viņi turpinās vairot manu spēku, izturību, dzīves baudīšanas prieku, mieru. Es jūtu! Neirografikas zīmējums iedvesmo – patīk tā košums, jo iepriekšējie 10 mēneši pagāja pelēkās nokrāsās gan apģērbā, gan apkārt notiekošajā. Redzu, ka priekšā būs vēl daudz skaistu, neaizmirstamu mirkļu, ja ļaušos. Turpināšu veseļoties, domāt par savu labsajūtu! Paldies par atklāsmēm, sajūtām, kopā būšanu! Labprāt atgrieztos Jūsmājās!

Jā – un tas baltais gailis atgriežoties mājās, vannasistabā, uz vannas malas sēdošs, bija kaut kas vienreizējs! Mājinieki neviens nesaprata, kā tur nokļuvis. Tas bija tik jautri, atverot durvis! Tā nebiju viena pati smējusies sen! Tā, ka žokļi sāpēja. Superīgs vakardienas noslēgums. Laikam tiešām – laiks mosties un raudzīties ar gaišu skatu nākotnē!”

“Milzīgs paldies par iespēju piedalīties šādā pasākumā, tādu viegluma, mīļuma un laimes sajūtu sen nebiju pieredzējusi, trūkst vārdu, lai aprakstītu to visu emociju gammu, ko izjutu. Man tā bija viena brīvdiena, bet sajūta ir, ka nedēļu neesmu bijusi darbā. Paldies par jaunajām zināšanām – neirografiku, tagad būs jauns instruments ar ko darboties, un liekas, ka šis pat man varētu patikt. Bija grūti runāt, jo sajūstas bija ļoti, ļoti spēcīgas, nevarēju salikt kopā visu to, ko vēlos pastāstīt, liekas, ka manām “slūdžām” arī kāds krānu pagriezis vaļā, šobrīd tikai nedaudz pilina, bet gan jau atvērsies.

Es pateicos Dievam un eņģeļiem, ka man ir iespēja šo visu piedzīvot! Noteikti gribētu vēl kādreiz piedalīties šādā dienā, tā bija fantastiska pieredze.

Man liels pārsteigums nākamajā dienā pārrodoties vakarā mājās bija, vīra sarūpētais puķu zirņu pušķis. Viņš nav no tiem vīriešiem, kas pārsteidz ar ziediem, tikai pa svētkiem!”

Diena bija brīnišķīga Pirmā reize. Pirmā reize ciemoties pie burvīgas Sievietes, Pirmo reizi elpot brīvā dabā, saskaņā ar dabu un sevi, Pirmo reizi kailai peldēties upē, Pirmo reizi dzert smūtiju ar nātrēm un gārsu un Pirmo reizi iepazīties ar Neirografikas spēku caur Tavu pieredzi.

Tas bija piedzīvojums, diena sev, savai izaugsmei. Es pazaudēju laiku, ļaujot sev būt šeit un tagad. Katra elpošana ir kā jauns piedzīvojums, katru reizi savādāks. Šoreiz es ļāvu sev ļauties un piedzīvot brīvības sajūtu. Es sajutu un atcerējos milzu mīlestību no Dieva, ka man jāļaujas un viss būs labi. Milzīga piepildījuma sajūta, vienīgi fiziskais ķermenis īsti vēl nesaprot, kas ir noticis. Es vēl joprojām noslāņoju sevī šīs sajūtas un emocijas, ļauju tām nosēsties, gluži kā manā zīmējumā. Esmu ļoti pateicīga, ka Visums ir iepazīstinājis ar tevi Anita un ļāvis iepazīt šo brīnišķīgo elpošanas pieredzi, kā arī neirografiku, viss šis ir ļāvis man ieskatīties un sajust sevi! Kristīne

Neirografika, ļoti interesanti – konkrētā tēma, ar kuru strādāju “izlikties citādai, lai piemērotos citiem” ir kā, izdzēsusies no smadzenēm, pat, lai atcerētos, jāskatās, ko rakstīju. Un ikdienā šī problēma, ir kļuvusi neaktuāla.”

Bezgalīga pateicība mīļās, par ļaušanos un paļaušanos, par uzticēšanos un sirds atvēršanu! Pateicība arī manam elpināšanas partnerim Faraonam Faro, par dziedinošo klātbūtni. Lai Top katrai pats labākais pēc Augstākā dievišķā plāna!

Ieplāno arī Tu laiku sev! Būšanai un sajušanai. Savas Dvēseles sadzirdēšanai. Sarunām no sirds uz sirdi. Dziedinoši transformējošu Telpu harmoniskām pārmaiņām atvēršu es – bloga un atslodzes grupu “Ramtai Rīti” radītāja un zīmola “Mārītes Zālītes” vadītāja Anita Kreicberga.

KAD: 08.02.2020.
LAIKS: Pl. 11:00 – 18:00
KUR: Rīgā, precīza vieta tiks paziņota nācējiem.

KONTAKTI: T. 28895938
Pieteikšanās obligāta, sūtot sms.

Seko līdzi jaunumiem arī Ramtai Rīti FB lapā. Šādu dienu vari radīt arī savā pilsētā, kopā ar saviem kolēģiem vai draugiem. Ja Tevi uzrunā šāda ideja, sazinies ar mani personīgi.

ESAM! MĪLAM! RADAM!

2430

«

»

what do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial