Pavasara atslodze 2020

ATSLODZEI

Tā ir iespēja atklāt un iepazīt savas domas un emocijas, veicināt iekšējo izaugsmi un radīt savu jauno realitāti, pietuvoties vēl par soli tuvāk tam, lai sadzirdētu savu dvēseli, saskatītu zīmes un noskaņotu sevi kā vislabāko instrumentu Dieva rokās.

Man tas nav stāsts tikai par ēšanu. Pēdējo gadu laikā esmu īpašu uzmanību veltījusi tam, lai caur atslodzi, soli pa solim nonāktu līdz savai Augstākajai dievišķai plūsmai. Tas sākotnēji ietver ēšanas paradumu maiņu, kam dabiski seko izmaiņas visās dzīves jomās. Apkopojot savas zināšanas un pieredzi, esmu radījusi atslodzes programmu, kas ir kā transformējošs un piepildīts garīgais ceļojums katram dalībniekam. Un tā ir lieliska iespēja gan ilggadējam garīgās izaugsmes ekspertam, gan arī iesācējam. Lai arī mērķis visiem ir līdzīgs, tomēr pieturas punkti katram ir savi.

Dvēseles un ķermeņa svētki

Kad atsakāmies no produktiem, kuri nesniedz mums dižu labumu, prāts ir neizpratnē un bieži vien šajā laikā piedāvā dažādas shēmas un atrunas, lai atgrieztos ierastajā komforta zonā. Taču patiesībā šie ir īsti svētki, kuru laikā ķermenis dabīgā ceļā spēj atjaunot savas funkcijas, vielmaiņu un vēlamo svaru. Savukārt dvēsele gavilē, jo cer tikt sadzirdēta arvien skaidrāk un vairāk.

Mans nodoms

Atslodze ietver nodoma formulēšanu katram dalībniekam individuāli un grupai kopumā. Tas ir komandas darbs, atbalsts sev un citiem, kā arī ietver dažādu sajūtu un emociju buķeti. Neapšaubāmi ir vajadzīga drosme ielūkoties sevī un pašdisciplīna aiziet līdz finiša taisnei. Lai to būtu vieglāk paveikt, esmu radījusi slēgtu Facebook iedvesmas grupu, kas ir droša vide pārmaiņām un kopā būšanai ar līdzīgi domājošiem. Grupā ir iespēja saņemt atbalstu, ieteikumus, uzdevumus, dalīties ar savu pieredzi, kā arī uzdot visus interesējošos jautājumus. Tā ir arī vide, kurā mācīties nebaidīties no savām domām, sajūtām un izteiktā viedokļa. Dalība grupā ir bez maksas.

Mans nodoms ir turēt šo telpu drošu, atbalstošu, vērtīgas informācijas un mīlestības piepildītu. Lai Tev rastos izpratne par organisma funkcijām un to, kā vari atbalstīt savu ķermeni, lai tas lieliski spētu darīt savu darbu. Lai Tu atgūtu savu dabas doto meistarību turpmāk intuitīvi izvēlēties pārtikas produktus ēdienreižu plānošanai. Lai Tu gūtu izpratni, ka prieks un laime, tāpat kā imunitāte, sākas zarnās. Lai Tu saņemtu iedvesmu un metodes savas labsajūtas uzlabošanai, kuras vari izmantot turpmākajā dzīvē. Lai Tu šajā laikā piedzīvo to, pēc kā Tava dvēsele visvairāk ilgojas. Lai visas pārmaiņas šajā laikā notiek Tev visharmoniskākajā un saprotamākajā veidā. Lai Tavas acis un āda iegūst jaunu mirdzumu, un noslēgumā vari pateikt “Jā! Tas bija katra mirkļa vērts”!

Īpaši uz šo Pavasara atslodzi aicinu:

 • Tevi, ja 40 dienas esi gatava atteikties no piena un kviešu produktiem, gaļas, alkohola un saldumiem;
 • Tevi, ja alksti piedzīvot vieglāku, brīvāku un priecīgāku sevi;
 • Tevi, ja nodarbojies ar garīgām praksēm, sevis pilnveidošanu un meditāciju;
 • Tevi, ja savā dzīvē plāno uzsākt kādu vērienīgi svarīgu projektu;
 • Tevi, ja šobrīd jūties apjucis/apjukusi pirms kādas svarīgas izvēles izdarīšanas;
 • Tevi, ja vēlies mainīt savu dzīvesveidu, bet trūkst atbalsta, lai to paveiktu;
 • Tevi, ja jūti iekšēju motivāciju ieviest ikdienā ekoloģiskāku dzīvesveidu;
 • Tevi, ja vēlies izdibināt to, pēc kā patiesi ilgojas Tava dvēsele.
 • Tevi, ja sajūti “Jā! Tas ir man!”

Atslodzes plāns

Tāpat kā iepriekšējos gadus runāsim gan par fizisko, gan arī par garīgo barību, eksperimentēsim ar ēdienu receptēm, kā arī atklāsim jaunus plašumus virtuvē un sevī

 • Šogad pavasara atslodzes norises laiks ir no 4. marta līdz 12. aprīlim.
 • Šajās 40 dienās izslēgsim no ēdienkartes: gaļu, piena produktus, kviešu produktus, cukuru un saldumus, kā arī alkoholu. Apzināti pievērsīsim uzmanību domām un emocijām, kuras rada toksisku vidi organismā.
 • Katram ir lūgums izvērtēt savas spējas un iespējas. Ir programma minimums un ir programma maksimums. Respektīvi, sajūti, vai esi gatavs izslēgt no ēdienkartes visus šos produktus vai sāksi, piemēram, ar saldumu un alkohola izslēgšanu.
 • Šajā laikā katrs pats uzņemas atbildību par ēšanu vai neēšanu, par savu dienas ritmu un godīgumu. Grupas biedri ir laipni aicināti dalīties ar savām receptēm, ieteikumiem un jautājumiem.
 • Dalībnieki tiekas FB RAMTAI RĪTI slēgtajā iedvesmas grupā, kas ir kopīga Telpa, ceļā uz vienu mērķi – lai piedzīvotu vēl laimīgāku sevi! Piesakies ŠEIT >

Lai šīs dažas Rudens atslodzes dalībnieku atziņas kalpo par iedvesmu lēmuma pieņemšanā. Vairāk pieredzes stāstus lasi ŠEIT.

“…Tas, ka rakstu tādā laikā – tik agrā rītā, vien nozīmē, ka pārmaiņas notiek. Praktizēju elpošanu. Viegli nav, bet esmu ceļā uz spēju atkal dabiski elpot. Paldies Tev par to, ka man atgādināji to darīt!”

“Tagad saprotu, ka ļoti esmu sev darījusi pāri, jo neesmu sevi pietiekami stipri mīlējusi. Vienmēr citu intereses ir bijušas pirmajā vietā. Un, ja palika laiks, pievērsos sev. Kopš es ļaujos būt es pati, atkal sāku just, kā darbojas iekšējie orgāni – kuņģis, zarnu sistēma. Līdz šim tie klusēja. Jā, ilgstoši mokos ar aizcietējumiem. Tagad tikai pa īstam sāku apzināties, kas mani pie tā ir novedis…”

“Vēl viens bonuss šim atslodzes laikam – ēdiens tiek baudīts un baudīšanas laiks ir 3x vai pat 4x ilgāks (tikko ēdu vienu dateli vismaz 3 minūtes) nekā iepriekš, kad tas tika aprīts dzīvs. Šis laiks noteikti iemācīs taisīt to, kas garšo un apēst to ar baudu.”

“Vakar pēc sportiņa gatavojos vakariņām, kurās ieplānoti griķi. Par piedevu iedomājos izmantot tunci. Manā galvā šis salikums nelikās īpaši veiksmīgs, bet ēst gribās. Meitenes, kad es ieliku mutē šo salikumu, mana apetīte uzņēma tādus apgriezienus, kā ātrvilciens. Es no labsajūtas pie galda pat iekunkstējos, dodot saprast, ka tuvojas bīstamība. Saprotot, ka ļaujoties baudai nenormāli pārēdīšos (jo katliņā vēl griķi palika), es biju spiesta noraut stopkrānu. Lai vai kā, tas bija sajūtu salūts. Šīs sajūtas bija patīkamas vakar un vēl silda mani šodien. “

“Here we go – first smoothie in a life!! Kaut kad pienak ta pirma reize un es tiešām uztaisīju savu pirmo smoothie (1904. gada ASV izcelsmes vards – mīkstsula). Cik skaistas krāsas, super process – no nekā sataisīt lielisku produktu!”

“Es lidoju, esmu nereāli priecīga, cerību pilna, laimīga. Milzīga pateicība Tev! Šīs dažas dienas ir iekustinājušas ledu, ko skrubinu jau gadiem.. brīnumaina sajūta.”

Lai iegūtu plašāku priekšstatu un labāk sagatavotos Pavasara atslodzei, iesaku izlasīt:

 1. Par toksīniem, gļotām un blīvajiem produktiem.
 2. Par toksiskām domām un emocijām.
 3. Atslodze ar produktu izslēgšanu.
 4. Sagatavošanās atslodzei. Soli pa solim. 
 5. Atslodzes laika ēdienkarte.

Uzplaukstam pavasarim kopā!

Anita ✸

«

»

what do you think?

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial